Nowy Corel DESIGNER Technical Suite 12

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się nowa wersja znakomitego i stosunkowo niedrogiego pakietu do projektowania i rysunku technicznego - Corel DESIGNER Technical Suite 12. Wraz z główną aplikacją Corel DESIGNER w pakiecie został zawarty szereg doskonałych aplikacji znanych z pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite.

Corel DESIGNER Technical Suite 12 jest kompletnym pakietem narzędzi do projektowania i dokumentacji technicznej z włączeniem złożonego rysunku technicznego. W skład pakietu Corel DESIGNER Technical Suite 12 obok narzędzia do rysunku technicznego - Corel DESIGNER 12, wchodzi szereg aplikacji znanych także użytkownikom pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite: Corel PHOTO-PAINT 12, Corel TRACE 12 oraz Corel CAPTURE 12. Dzięki temu możliwa jest nie tylko techniczna specyfikacja projektu ale i przedstawienie go w atrakcyjnej i miłej w odbiorze formie, z szeregiem obrobionych komputerowo rysunków czy zdjęć.

Rdzenny program pakietu, Corel DESIGNER 12, pozwala na wygodną i efektywną pracę zarówno z dokumentami we własnym formacie jak i z 75 innymi uznanymi na rynku standardami (Scalable Vector Graphics SVG, Corel DRAW CDR, Adobe Illustrator AI czy z formatami AutoCADa). Świadomi wymagań nowoczesnego warsztatu projektowego, autorzy połączyli cechy technicznego ilustrowania i kreatywnego szkicowania, co pozwala płynnie i bez konieczności zmiany aplikacji przejść od pracy koncepcyjnej do faktycznej specyfikacji. Corel DESIGNER 12 pozwala także dostosować formatowanie tworzonego rysunku technicznego do specyficznych standardów poszczególnych krajów czy technik projektowania (budowlane, techniczne).

Dzięki nowym możliwościom Corel DESIGNER 12 jak dynamiczne linijki czy inteligentne punkty aktywne obrazu oraz współpracy z Corel TRACE 12 pakiet ten daje możliwość nieskrępowanej pracy na wcześniejszych szkicach wykonanych technikami tradycyjnymi. Współpraca z Corel PHOTO-PAINT 12 pozwala na wzbogacenie obrazu w sposób artystyczny i uzyskanie kompletnej, estetycznej i co najważniejsze fachowej dokumentacji projektu. Dzięki dostępnym bibliotekom detali, zawierającym ponad 4000 elementów technicznych, gotowych do włączenia w nowotworzony projekt, a także możliwości dostosowania formy szkicu do obowiązujących norm, Corel DESIGNER zyskał sobie uznanie zarówno w małych, wyspecjalizowanych firmach jak i dużych biurach projektowych.

Wersję testową można pobrać w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Programy do projektowania

© dobreprogramy
s