r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy Dropbox z obsługą folderów offline, ale nie ma nic za darmo

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Gdy na co dzień konieczne jest używanie co najmniej dwóch urządzeń różnej klasy, korzystanie ze schowków w rodzaju Dysku Google czy iCloud wydaje się trudne do uniknięcia. Wygodną możliwość synchronizacji danych oferuje także Dropbox. Na Androida pojawiła się nowa wersja klienta tej usługi, w przypadku której mamy dobrą i złą wiadomość.

W najnowszej wersji aplikacji Dropboksa można już przeglądać offline całe foldery. Jest to oczywiście funkcja, którą od dłuższego czasu oferuje konkurencja, choć nie zawsze. Brak możliwości synchronizowania i przeglądania zawartości całych katalogów stanowił wobec Dropboksa jeden z największych zarzutów. Sam producent potwierdza, że funkcja była nagminnie wymieniana w informacji zwrotnej od użytkowników.

Aby pobrać folder, wystarczy przytrzymać na nim palec i na menu kontekstowym pacnąć w przełącznik. Wówczas rozpocznie się pobieranie zawartości, oczywiście z odtworzoną hierarchią, na pamięć urządzenia. Do listy wszystkich pobranych folderów można uzyskać wygodny dostęp na oddzielnej karcie.

r   e   k   l   a   m   a

Gdzie jest haczyk? Niestety, Dropbox zdecydował się udostępnić długo wyczekiwaną przez wszystkich użytkowników funkcję jedynie klientom opłacającym konta Pro, Business i Enterprise. Ci otrzymają możliwość przeglądania folderów offline lada moment. Na razie będzie to możliwe jedynie na Androidzie, ale prace nad wersją na iOS-a także są na ukończeniu. Obie wersje aplikacji znaleźć można w naszej bazie.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.