Nowy Firefox i Thunderbird

Strona główna Aktualności

O autorze

Już od wczoraj w naszym dziale PROGRAMY znajdują się nowe wersje przeglądarki WWW Firefox i klienta pocztowego Thunderbird, jednak dopiero teraz ukazały się oficjalne ogłoszenia Mozilli. Ze względu na to, że poprawiają one błędy wykryte w poprzednich wersjach, zalecamy jak najszybszą aktualizację.

W nowym Firefoksie poprawiono siedem błędów (cztery krytyczne) mogących stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkownika, między innymi dotyczących algorytmu kryptograficznego RSA, blokady wyskakujących okienek, JavaScriptu i zarządzania pamięcią. Thunderbird ma poprawione sześć błędów (z czego dwa krytyczne i jeden poważny), dotyczące RSA, zarządzania pamięcią i JavaScript. W obu aplikacjach poprawiono także stabilność działania.

Zaktualizowany został także inny projekt rozwijany pod opieką fundacji Mozilla - Seamonkey. Nowe wersje aplikacji Firefox, Thunderbird i Seamonkey znaleźć można w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki WWW i klienci poczty e-mail.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu