r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy Flashback będzie sprzedawany z pierwowzorem

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Nie każdy zaczął piać z zachwytu na wieść o przerobieniu kultowego Flashbacka z 1992 roku do jakości HD, bo w parze z unowocześnieniem oprawy graficznej szykowano również zmiany w fabule oraz mechanice rozgrywki, tak by osoby, które nie miały styczności z grą, nie czuły się wyobcowane. Ubisoft zrobi jednak także ukłon w stronę fanów niezapomnianego dzieła Delphine Software, dorzucając do nowego dzieła pierwowzór w niezmienionej formie.

Szkoda, że z uwagi na liczne modyfikacje właśnie nie będzie można porównywać szybko starej i nowej wersji, tak jak mogliśmy to zrobić z pomocą jednego przycisku chociażby w Halo: Combat Evolved Anniversary, tak czy siak jednak nawet taki bezpłatny powrót do przeszłości to niewątpliwie dobry pomysł. Produkcja zadebiutuje 21 sierpnia na popularnych cyfrowych rynkach PC, Xbox Live oraz PlayStation Network. Od czasu zapowiedzi projekt nabrał rumieńców, więc mając w pamięci podobne pod względem rozgrywki Shadow Complex, warto dać mu szansę.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.