Nowy Live Search 2.0 już 26 września?

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft organizuje 26 września w swoim kampusie w Dolinie Krzemowej trzygodzinne spotkanie poświęcone w całości usługom wyszukiwania, czyli głównie Windows Live Search. Co prawda w zaproszeniu nie pojawił się dokładny harmonogram imprezy, ale biorąc pod uwagę wcześniejsze zapowiedzi Microsoftu o planach wydania Live Search 2.0 na jesieni można przypuszczać, że będzie to właśnie ten dzień.

Czego nowego można oczekiwać od Live Search 2.0? Mary Jo Foley w swoim blogu zebrała kilka punktów na nieoficjalnej liście potencjalnych nowości: przede wszystkim większe możliwości personalizacji usługi, zintegrowane usługi kalendarza, statusu i lokalizacji, następnie integrowanie grup społecznych, opcje ocen i recenzji oraz pełna integracja Live Search z aplikacją Outlook.

Według niektórych źródeł, Windows Live Search 2.0 został przedstawiony już 5 września podczas wewnętrznego spotkania pracowników Microsoftu w Seatlle. Miał wtedy zebrać bardzo pozytywne opinie, ale sporo osób narzekało podobno na... zbyt długie demonstracje (nie tylko nowego Windows Live Search).

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu