Nowy Panda ActiveScan po polsku

Strona główna Aktualności

O autorze

Panda Software Polska poinformowała o udostępnieniu nowej wersji, bezpłatnego skanera antywirusowego online Panda ActiveScan po polsku.

Jak informuje producent, nowy skaner antywirusowy Panda ActiveScan pozwala na wykrywanie i usuwanie różnego rodzaju wirusów oraz wykrywania zagrożeń internetowych, takich jak narzędzia hakerskie, dialery, czy programy typu adware. Został wyposażony w dodatkowy moduł antispyware do walki z programami szpiegującymi. Najnowsza wersja ActiveScan posiada nowej generacji silnik Genetic Heuristic Engine i zawiera inteligentne technologie TruPrevent do walki z nieznanymi intruzami.

Panda ActiveScan jest aktualizowany przynajmniej raz dziennie, skanuje wiadomości email oraz skompresowane pliki, wyświetlając informacje o liczbie wykrytych zagrożeń i ilości wyleczonych plików. Istnieje możliwość osobnego skanowania określonych elementów komputera: dysków czy poczty. Po zakończeniu całego procesu użytkownik ma dostęp do szczegółowego raportu. Skaner wykrywa również podejrzane pliki, klasyfikując je na podstawie ich zachowania. W przypadku znalezienia nieznanego, złośliwego oprogramowania, użytkownik może skorzystać z dodatkowej usługi SOS Virus i przesłać podejrzany plik do Laboratorium Panda Software.

Aby skorzystać ze skanera wymagana jest przeglądarka internetowa Internet Explorer w wersji 5.0 lub nowszej.

© dobreprogramy
s