Nowy Profesor Henry 5.5

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Edgard Multimedia wprowadza na rynek nową wersję programu Profesor Henry 5.5 Rozumienie ze słuchu i konwersacje - jednego z najpopularniejszych programów edukacyjnych do nauki języka angielskiego.

Profesor Henry 5.5 Rozumienie ze słuchu i konwersacje to program wspomagający naukę praktycznego posługiwania się językiem angielskim. Dialogi, scenki, filmy wideo (łącznie blisko 100) oraz setki nagranych zdań i zróżnicowane ćwiczenia uczą nie tylko rozumienia ze słuchu, ale także pisania, mówienia i tłumaczenia. Praca z programem daje unikalną możliwość osłuchania się ze współczesnym językiem angielskim. Dzięki temu, że materiał został podzielony na 4 stopnie trudności, z programu mogą korzystać zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane. Interesujące tematy i niebanalne ćwiczenia kształcą umiejętność rozumienia języka mówionego, a dobór zagadnień sprawia, że program stanowi doskonałe przygotowanie do matury, egzaminów FCE i CAE.

Najnowsza wersja 5.5 została znacznie rozbudowana. W pudełku z programem można znaleźć teraz płytę Audio CD z 71. minutami najciekawszych nagrań (niedostępne w wersji demonstracyjnej). Ponadto do dyspozycji uczących się oddano m.in. nowe filmy video i ćwiczenia, inteligentny system powtórek, graficzny analizator wymowy, możliwość drukowania tekstów nagrań i dialogów, zaktualizowany słownik, a także pozycjonujący test gramatyczny. Ulepszona została także jakość nagrań, a sam program posiada nową szatę graficzną.

Profesor Henry 5.5 Rozumienie ze słuchu i konwersacje powinien pojawić się w najbliższych dniach w sieci sprzedaży (salony EMPiK). Cena pozostała bez zmian i wynosi 59,90 zł brutto, posiadacze poprzednich wersji mogą zakupić uaktualnienie w cenie 29,90 zł brutto.

Wersję demonstracyjną 5.5 programu można pobrać już teraz, w dziale PROGRAMY -> Edukacja -> Języki obce

© dobreprogramy
s