r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy Skype dla iPhone pracuje w tle

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

W App Store pojawiła się nowa wersja komunikatora Skype dla telefonów iPhone, która może pracować w tle.

iPhone jeszcze do niedawna nie oferował zbyt wielu możliwości w kwestii uruchamiana aplikacji, a to za sprawą braku wielozadaniowości. Wraz z wydaniem nowej wersji systemu, iOS 4, ta sytuacja uległa nieco zmianie - wielozadaniowość się pojawiła, choć tylko dla aplikacji, które są do tego przewidziane przez Apple. Jedną z takich aplikacji stał się właśnie Skype - popularny komunikator, który od najnowszej wersji 2.0.1 można uruchomić i pozostawić w tle, co wydaje się być najważniejszą funkcją komunikatorów. Teraz nareszcie można z niej skorzystać także w Skype na iPhonie.

Skype dla telefonów iPhone w wersji 2.0.1 mogą zainstalować także posiadacze starszej wersji iOS 3.0, ale z oczywistych względów nie będą oni mogli skorzystać z wielozadaniowości.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.