r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy Skype na Androida. Aktualizacja Preview zmienia w zasadzie wszystko

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Spore, może nawet rewolucyjne zmiany nadchodzą w Skypie. Świadczy o tym nie tylko wyłączenie starszych wersji aplikacji na Windowsa i macOS-a, ale także wydana własnie nowa wersja Skype'a Preview na Androida. Mamy do czynienia w zasadzie z całkowicie nową aplikacją.

Diametralnie odświeżony został sam interfejs i nawigacja. Microsoft wykorzystał ikony z Windowsa 10, zrezygnowano także (co w ostatnim czasie jest praktyką coraz popularniejszą) z przycisku hamburgera i menu bocznego. Zamiast tego otrzymujemy na górnym panelu przyciski pozwalające na wybranie numeru, przeglądanie książki adresowej, własnego profilu wraz z ustawieniami i w końcu wyszukiwanie.

Największe zmiany zaszły jednak w widoku rozmowy. Odtąd jest on podzielony na trzy panele. W środkowym możliwa jest sama konwersacja. W prawym jednak można przeszukać Internet wyszukiwarką Bing i jednym pacnięciem udostępnić treść w rozmowie. Ponadto, oprócz Binga, dostępny jest tam także silnik GIPHY, YouTube, a także wyszukiwarka filmów i restauracji. Liczba wyszukiwarek będzie systematycznie powiększana.

r   e   k   l   a   m   a

Trzeci panel umożliwia zrobienie zdjęcia lub nakręcenie filmu i przesłanie go rozmówcy. Możliwe jest tu także wysłanie obrazków i filmów, które znajdują się już na pamięci urządzenia. Ogólne wrażenia, w porównaniu ze stabilną wersją, są jak najbardziej pozytywne: Skype w wersji Preview to komunikator szybki, nowoczesny i wielofunkcyjny. Podobnie jak dziesiątki innych komunikatorów na Androida. Skype'a znaleźć można w naszej bazie.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.