r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy Surface Pro – komplet grafik wyciekł przed wtorkową premierą

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Rodzina urządzeń Surface, hybrydy z serii Surface Pro, a w szczególności model Surface Pro 4, to być może najbardziej udane przedsięwzięcia Microsoftu na rynku konsumenckim ostatnich lat. To właśnie dzięki nim o Microsofcie zaczyna się mówić jak o nowym Apple, które potrafi dostarczyć zwykłym użytkownikom nie tylko dopracowane urządzenia wysokiej klasy. To także gadżety, które mają w sobie coś, czego zabrakło na przykład w ostatnich dokonaniach Apple.

Z tym większym zniecierpliwieniem czekamy na premierę kolejnego Surface'a Pro, a będzie miała ona miejsce już w najbliższy wtorek, 23 maja. Nie zobaczymy jednak Surface Pro 5, jedynie odświeżoną wersję Pro 4. Dziś serwis Venture Beat opublikował grafiki, na których zobaczyć można nowe urządzenie i odnotować kilka zmian w stosunku do poprzednika. Brak kolejnego numerka w nazwie nie jest przypadkowy – zmiany, przynajmniej te widoczne, są kosmetyczne.

fot. VentureBeat

Najbardziej uwagę przyciąga to, co się nie zmieniło: Microsoft niezmiennie uważa, że użytkownicy nie są gotowi na USB typu C i nie zdecydował się na umieszczenie takiego gniazda w nowym Surface Pro. A szkoda, bo akurat w tej serii Microsoft mógłby zrezygnować z zaspokajanie potrzeb zachowawczej postawy, jaka cechuje rynek masowy.

r   e   k   l   a   m   a

Z entuzjazmem można za to przyjąć poprawkę konstrukcyjną – nowy Surface Pro ma zaokrąglone krawędzie i rogi, ich wcześniejszy brak rzeczywiście mógł być dla wielu niewygodny. Ponadto wiemy już także, że urządzenie będzie dostępne w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, niebieskim, białym i czerwonym.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.