Nowy Telegram dostępny z funkcją zapisywania wiadomości

Strona główna Aktualności

O autorze

Telegram doczekał się nowego wydania. W wersji oznaczonej numerem 4.5 ulepszono przede wszystkim funkcję wysyłania fotografii oraz filmów. Od teraz można oznaczać także ważne wiadomości, które następnie trafią do folderu Saved Messages, czyli schowka w chmurze. Znacznie poprawiono również narzędzia wyszukiwania.

Telegram pozwala teraz na wygodniejsze wysyłanie wielu plików audio i wideo. Maksymalnie do jednej wiadomości można dołączyć 10 załączników, które wygodnie pogrupujemy z wykorzystaniem widoku miniaturek. Po wysłaniu wiadomość, do której dołączymy kilka fotografii, odbiorca otrzyma tylko jedno powiadomienie.

Kolejnym usprawnieniem jest możliwość ustawiania kolejności wysyłanych fotografii bądź filmów. Także samo przeglądanie zdjęć ma być łatwiejsze — w trybie pełnoekranowym na dolnym pasku wyświetlą się miniaturki zdjęć pochodzących z tego samego albumu.

Najprzydatniejszą nowością w nowej wersji aplikacji jest jednak folder zapisanych wiadomości, gdzie możemy przetrzymywać nie tylko ważne wiadomośc, ale także przesłane multimedia. Folder umieszczony jest nad listą naszych konwersacji. Dodatkowo każda z zapisanych wiadomości posiada przycisk, który przeniesie nas bez potrzeby przewijania całego czatu do danego wątku.

Najnowsza wersja komunikatora Telegram z funkcją zapisywania wiadomość oraz wysyłania albumów dostępna jest w wersji na Androida oraz iOS-a w naszej bazie programów.

© dobreprogramy