r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy Windows Live for Windows Mobile

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz z nowościami na temat MyPhone oraz Windows Marketplace for Mobile firma uruchomiła nową, mobilną wersję serwisu Windows Live.

Użytkownicy telefonów mogą korzystać z wielu usług dostępnych dotychczas za pośrednictwem zwykłej witryny. Windows Live dla urządzeń przenośnych oferuje między innymi usługę "Co nowego", dzięki której można dowiedzieć się o poczynaniach przyjaciół. Prócz tego użytkownicy będą mieć wygodny dostęp do poczty Hotmail oraz swoich kontaktów. Mobilny Windows Live oferuje także możliwość zapisywania i udostępniania zdjęć bezpośrednio z telefonu. Windows Live for Mobile posiada także wbudowaną wyszukiwarkę Bing.

Microsoft dał do wyboru dwa sposoby na korzystanie z usług Windows Live za pośrednictwem telefonów – poprzez adres internetowy mobile.live.com lub za pomocą zainstalowanego wcześniej klienta aplikacji. By skorzystać z drugiej opcji wystarczy wejść na witrynę windowsliveformobile.com i postępować zgodnie z opisanymi tam krokami.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.