r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy Windows Media Player w czerwcu

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Testerzy wersji beta systemu Windows Vista wiedzą, o czym mowa - tam Windows Media Player w wersji 11 jest już składnikiem systemu i można przyjrzeć mu się w pełni. Okazuje się jednak, że nie trzeba będzie czekać do przyszłego roku, aby zacząć korzystać z kolejnej wersji tego odtwarzacza. Microsoft oficjalnie poinformował, że planuje wydać pobieralną wersję WMP 11 przeznaczoną na systemy Windows XP już w czerwcu tego roku.

Pewne jest, że niektóre funkcje nowego odtwarzacza będą dostępne tylko wraz z systemem Windows Vista. Które - tego jeszcze nie wiadomo. Co zaś nowego oferuje sam Windows Media Player 11? Przede wszystkim postawiono na udoskonaloną synchronizację danych z urządzeniami mobilnymi, np. odtwarzaczami MP3. Możliwa będzie m.in. odwrotna synchronizacja (z urządzenia na komputer). Microsoft udostępni również funkcję znaną z iTunes, dzięki której urządzenie zostanie wypełnione losowo wybranymi ścieżkami. Krok naprzód poczyniono również jeśli chodzi o chronioną zawartość, gdyż teraz będzie można ją bezproblemowo konwertować do formatów zajmujących mniejszą powierzchnię dyskową - np. filmy do mniejszej, odpowiedniej dla przenośnych odtwarzaczy wideo rozdzielczości.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.