r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy Xbox nie będzie wymagał stałego połączenia z Internetem

Strona główna Aktualności

Dla graczy wypatrujących prezentacji nowego Xboksa zapewne jedną z głównych kwestii ich interesujących w związku z premierą kolejnej amerykańskiej konsoli jest ta, czy urządzenie będzie wymagać stałego podłączenia do Internetu — chodziły o tym wszak słuchy, a bezpośrednia konkurencja w postaci PlayStation 4 ma działać normalnie offline. Według notatki służbowej rozesłanej przez Microsoft do pracowników, możemy już odetchnąć...

Durango zaprojektowano, aby był przyszłością rozrywki, lecz jednocześnie stworzono go z myślą o dzisiejszym Internecie. Jest kilka scenariuszy, w których nasi użytkownicy spodziewają się, iż będzie funkcjonował bez połączenia z Internetem i w tych przypadkach wszystko powinno zawsze po prostu działać, niezależnie od stanu połączenia. Chodzi tu głównie, ale nie tylko, o odtwarzanie płyt Blu-ray, oglądanie telewizji na żywo czy granie samemu — głosi informacja, sprzeczna z niedawnymi, niemal przecież pewnymi przypuszczeniami firmy Eidos... Potwierdzono przy tym jak widać nie tylko niezależność od globalnej sieci, lecz również obsługiwany przez system nośnik optyczny (BD) i poniekąd też chyba plany, co do ewentualnego Xbox TV.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.