reklama

Nowy Yahoo Mail wychodzi z bety

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Yahoo poinformowało o zakończeniu programu beta nowej odsłony swojej hostowanej usługi pocztowej Yahoo Mail i tym samym oficjalnie usługę uruchomiło. Jest to odpowiedź firmy na identyczny krok Microsoft, który uruchomił swoją odświeżoną pocztę jeszcze w maju.

Podobnie jak w przypadku Windows Live Hotmail, użytkownicy Yahoo mają teraz do dyspozycji nowy i bardzo podobny do aplikacji desktopowych dynamiczny interfejs oparty o technologię AJAX. Nową funkcją występującą wyłącznie w poczcie Yahoo jest z kolei obsługa wysyłania wiadomości SMS bezpośrednio z przeglądarki. Nowości dostępne są na razie dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Indiach i na Filipinach.

Yahoo Mail wciąż oferuje swoim użytkownikom nielimitowaną przestrzeń dyskową - na taki krok firma zdecydowała się na początku tego roku (pisaliśmy o tym w marcu), choć Microsoft próbuje dorównać konkurencji i niedawno w ramach zbiorczej aktualizacji wielu funkcji Windows Live Hotmail powiększył jej magazyn do maksymalnie 5 GB na skrzynkę.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama