r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy antywirus dla Linuksa

Strona główna Aktualności

Firma Panda Software, producent znanych narzędzi do zabezpieczania komputerów pracujących pod kontrolą systemu Windows, rozpoczęła testy nowej aplikacji służącej do ochrony komputerów z Linuksem.

Program DesktopSecure for Linux, opublikowany właśnie w wersji beta ma oferować zintegrowaną ochronę komputerów podłączonych do Internetu, dostarczając efektywne zabezpieczenie przeciwko wirusami, dialerami, trojanami, robakami, spyware i innym złośliwym oprogramowaniem. Dzięki zastosowaniu heurystyki potrafi wykrywać wirusy nie dodane jeszcze do baz sygnatur. Wbudowany firewall chroni przed atakami z sieci i pozwala na zarządzanie dostępem do Internetu dla poszczególnych aplikacji. Aplikacja posiada także funkcję auto-diagnozy, dzięki czemu może sama kontrolować swoje działanie. Jak na razie dostępne są tylko wersje dla Red Hata, SUSE i Fedory.

Program jest dopiero w fazie beta, służącej do testów, więc podczas korzystania z niego należy zachować szczególną ostrożność i nie używać go jako głównego zabezpieczenia sieci. Więcej informacji o nowym produkcie, jak również pakiety instalacyjne można uzyskać na stronie producenta.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.