reklama

Nowy build Internet Explorer 8 dla testerów

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft udostępnił testerom zarejestrowanym w technicznym programie beta kolejną wersję Internet Explorer 8 oznaczoną jako Partner Build.

Nowa wersja IE8 wprowadza szereg zmian, między innymi szeroko dyskutowaną listę witryn niekompatybilnych z nową wersją przeglądarki aktualizowaną przez Internet z serwerów Microsoftu. Poza tym z ciekawszych nowości warto wymienić opcję zwężenia przycisków na pasku łączy, dzięki czemu zmieści się ich więcej. Poprawiono również wbudowane narzędzia dla programistów, a także dokonano kilku zmian w silniku.

Wydana właśnie wersja Internet Explorer 8 nie jest dostępna do pobrania publicznie. Testerzy mogą pobrać ją po zalogowaniu w witrynie Microsoft Connect.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić