Nowy dyrektor operacyjny CA

Strona główna Aktualności

O autorze

Michael J. Christenson został wybrany nowym dyrektorem operacyjnym CA (Computer Associates) - jednego z największych na świecie producentów oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT (w Polsce znana głównie z oprogramowania antywirusowego eTrust AntiVirus oraz archiwizującego BrightStor ARCserve Backup). Zastąpi na tym stanowisku Jeffa Clarke'a, który opuszcza firmę, aby objąć stanowisko prezesa i dyrektora generalnego Travel Distribution Services (TDS), oddziału Cendant Corp.

Z przyjemnością informuję, że nowym dyrektorem operacyjnym CA został Mike Christenson - powiedział John Swainson, Prezes i Dyrektor Generalny CA. Kierując pracami nad rozwojem strategii i biznesu przez ostatnie 14 miesięcy, Mike w olbrzymim stopniu przyczynił się do pomyślnego przejęcia i zintegrowanie niemal dziesięciu firm, które znacząco poszerzyły portfel rozwiązań CA. Znakomicie się składa dla CA, że menadżer o takich umiejętnościach, jakie ma Mike, może natychmiast objąć to stanowisko.

Christenson dołączył do CA w lutym 2005 r., po odejściu w 2004 r. z Citigroup Global Markets, gdzie przepracował 23 lata jako bankier inwestycyjny.

© dobreprogramy
s