r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy dział OEM w polskim oddziale Microsoft

Strona główna Aktualności

W polskim oddziale Microsoft powstał nowy dział odpowiedzialny za współpracę z firmami partnerskimi OEM (Original Equipment Manufacturer) oraz sprzedaż oprogramowania za ich pośrednictwem. Głównym zadaniem nowej jednostki jest wsparcie kanału partnerskiego oraz integracja działań adresowanych do partnerów OEM. Dyrektorem działu został Krzysztof Florczak, który od marca 2004 roku kierował pracą grupy biznesowej Windows Client w polskim oddziale Microsoft.

Oprogramowanie w wersji OEM przeznaczone jest do preinstalacji na nowych komputerach przez producentów sprzętu komputerowego. Dział OEM jest odpowiedzialny za współpracę z Autoryzowanymi Dystrybutorami OEM, dużymi lokalnymi producentami Direct OEM oraz pozostałymi polskimi producentami komputerów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.