Nowy konkurs dla naszych Czytelników. Dobry sprzęt na dobreprogramy – graj z AMD

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeśli nie lubicie konkursów, to nie czytajcie tego tekstu dalej, bo jeszcze przypadkiem weźmiecie udział i wygracie atrakcyjną nagrodę. Wystarczy bowiem mieć aktywne konto w naszym portalu, interesować się nieco sprzętem komputerowym i regularnie odpowiadać na pojawiające się na naszych łamach pytania konkursowe, by wziąć udział w rywalizacji z innymi Czytelnikami – i znaleźć się w trójce najlepszych.

Jak już pewnie się domyślacie, rozpoczynający się dzisiaj konkurs dotyczy rozwiązań AMD, zarówno mikroprocesorów jak i układów graficznych. Zasady są bardzo proste. Przez pięć kolejnych dni będziemy publikowali w specjalnie oznaczonych wpisach po dwa pytania konkursowe, na które odpowiedzieć będzie można przez 24 godziny od ich publikacji, wpisując swoje odpowiedzi w załączonym formularzu. By nie było zbyt łatwo i zbyt nudno, pytania są otwarte, a jakość odpowiedzi oceni redakcyjne jury, przyznając każdej określoną liczbę punktów. Brak odpowiedzi, albo odpowiedź całkowicie niepoprawna oznaczają 0 punktów, za najlepszą odpowiedź można otrzymać 10 punktów, a więc maksymalnie do zdobycia jest 100 punktów. Aby rywalizować o nagrody, należy odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Na podstawie Waszych wyników powstanie ranking – i trzy kolejno najlepsze osoby otrzymają nagrody kolejnych stopni. Wyniki przedstawimy podczas naszego programu na żywo. Jeśli okaże się, że punktacja jest taka sama, o stopniu nagrody zadecyduje losowanie.

Nagrody

A co jest do wygrania? Nikogo chyba nie zdziwi, że to sprzęt od „czerwonych”. Mamy dla Was trzy nagrody:

  • Pierwszą: procesor AMD A10 7800 + płytę MSI A88XI + kartę XFX Radeon R7 250
  • Drugą: procesor AMD A8 7600 + płytę MSI A88XI
  • Trzecią: procesor AMD A8 7600

Wykorzystując je można zbudować atrakcyjne, wydajne komputery, nadające się do grania w nawet najnowsze gry, więc jest o co walczyć.

Z regulaminem konkursu możecie zapoznać się tutaj. A oto pierwszy zestaw pytań:

Pytania – zestaw 1

1. Co to jest FreeSync i kto może z tego rozwiązania skorzystać?

2. Ile interfejsów renderowania obsługują sterowniki AMD Catalyst?

© dobreprogramy
s