r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy mobilny Humble Bundle pełen klasyków z Neo Geo

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Najnowsza edycja mobilnej promocji Humble Bundle to dobra okazja by powrócić do czasów salonów z automatami i klasyki gier arcade. Poświęcono go w całości tytułom stworzonym przez firmę SNK, a wśród nich znajdziemy takie serie jak The King of Fighter, Metal Slug czy też Fatal Fury.

Tradycyjnie tytuły podzielono na kilka pakietów. W zestawie podstawowym za minimum jednego dolara otrzymamy takie gry jak: Metal Slug X, Metal Slug 2, THE King of Fighters '97, Blazing Star, Garou: Mark Of The Wolves. Gdy zdecydujemy się zapłacić powyżej średniej, która obecnie wynosi 4,7 dolara do kolekcji dołączą: Metal Slug 3, Samurai Shodown II i Fatal Fury Special. Wraz z kolejnymi dniami, kolekcja powiększy się o nowe tytuły, a my płacąc raz za dostęp do pakietu rozszerzonego otrzymamy je za darmo.

Miłośnicy serii Metal Slug mogą również zdobyć okolicznościową koszulkę z okazji 25-lecia serii. Cena zestawu to 29,99 dolarów. Wszystkie dostępne w kolekcji tytuły mają mocno zręcznościowy charakter. Choć autorzy zadbali o to aby interfejs sprawdzał się jak najlepiej na urządzeniach mobilnych (możemy go na wiele sposobów modyfikować), to jednak do pełnego komfortu warto posiadać zewnętrzny kontroler.

r   e   k   l   a   m   a

Wpłaconą kwotę dzielimy pomiędzy Humble Bundle, SNK oraz Amerykański Czerwony Krzyż. Nabyte tytuły możemy pobrać w formie plików .apk, bądź też za pomocą specjalnej, mobilnej aplikacji, która pomaga w zarządzaniu posiadanymi grami i nie tylko. Niestety tytuły dostępne w pakietach Humble Bundle nie są tak często aktualizowane jak ich odpowiedniki z Google Play. Pełen spis oferowanych gier wraz z opisem znajdziecie na stronie Humble Bundle Mobile. Warto też wspomnieć o trwającej jeszcze tylko kilka godzin promocji na aplikacje do tworzenia gier.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.