Nowy mobilny Humble Bundle to przede wszystkim uczta dla oczu

Strona główna Aktualności

O autorze

Humble Bundle nie tylko ciągle szuka nowych pomysłów na dystrybucję gier, ale również nie zwalnia tempa z premierami kolejnych, tradycyjnych pakietów. Tym razem przyszła pora na zestaw gier mobilnych dla urządzeń z systemem Android. Jego podtytuł to eye candy.

To właśnie klimatyczna grafika jest elementem wspólnym dla wszystkich zebranych w pakiecie tytułów. Nie chodzi jednak o rozbudowane efekty, czy też grafikę 3D, a raczej jej artystyczny wymiar. W pakiecie podstawowym znajdziemy trzy tytuły: Haunt the House: Terrortown, Botanicula, oraz Deep Under the Sky. Gdy zdecydujemy się zapłacić powyżej średniej (obecnie 4 dolary), do zestawu dołączą Fearless Fantasy, Dark Echo, i rodzima produkcja z gatunku Tower Defense Jelly Defense.

W przeciągu kolejnych dni pakiet wzbogaci się o nowe tytuły. Wpłaconą kwotę dzielimy pomiędzy organizatorów akcji, autorów gier i organizacje harytatywne EFF oraz Worldreader. Nabyte w ten sposób gry pobierzemy ze strony w formie plików .apk, bądź też z poziomu dedykowanej, mobilnej aplikacji, która pomaga w zarządzaniu posiadanymi grami i nie tylko. Pełen spis tytułów wraz z opisem i filmami znajdziecie na stronie Humble Mobile Bundle.

© dobreprogramy

Komentarze