Nowy moduł statystyk w YouTube

Strona główna Aktualności

O autorze

Google poinformował o poszerzeniu funkcjonalności - YouTube, najpopularniejszego serwisu pozwalającego na udostępnianie filmów video - o dodatkowy moduł statystyk.

YouTube Insight, bo taką nazwę przybrała nowa funkcjonalność podglądu statystyk, pozwala na dotarcie do informacji o kraju, w którym wybrany klip cieszy się największą popularnością, w których dniach zanotował najwięcej odsłon, czy też informacji o tym jak ma się jego popularność do innych filmów.

Zdaniem Google funkcjonalność ta może okazać się szczególnie przydatna dla partnerów i reklamodawców serwisu. Dzięki niej będą oni mogli umieścić trailer wybranego filmu, a następnie na podstawie statystyk dowiedzieć się, wśród jakiej grupy użytkowników cieszył się największą popularnością , tak aby móc wykupić reklamy skierowane do mieszkańców właśnie tej części świata. Najprostszym sposobem na włączenie podglądu jest dotarcie do sekcji ulubione i listy odtwarzania poprzez przejście przez pozycje Konto oraz Filmy po wcześniejszym wybraniu na stronie danego filmu O pliku.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję