r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy pakiet zabezpieczający firmy G DATA

Strona główna Aktualności

Firma G DATA Software poinformowała o wprowadzeniu nowego produktu - AntiVirus + Firewall.

AntiVirus + Firewall to pakiet, którego zadaniem jest zapewnienie wszechstronnej ochrony komputera. AntiVirus wyposażony jest jak dotychczas w dwa niezależne skanery oraz mechanizm OutbreakShield.

G DATA promuje nowy pakiet jako lekki, optymalny dla osób, które poszukują rozwiązania nie wpływającego znacząco na wydajność komputera, w szczególności kierowany do graczy.

Firewall został zoptymalizowany dla popularnych gier PC. W momencie rozpoczęcia sesji online, zapora przełącza się na tryb Autopilota i automatycznie sprawdza ustawienia użytkownika. Zabezpieczenia są praktycznie niewidoczne dla gracza, dzięki czemu mają nie przeszkadzać w rozrywkach. Użytkownicy mogą korzystać z czterech gotowych zestawów reguł, lub użyć trybu zaawansowanego i samodzielnie skonfigurować zabezpieczenia.

Sugerowana cena detaliczna pakietu, który pojawi się niebawem na sklepowych półkach, skalkulowana została na 150 zł z VAT na jedno stanowisko i 240 zł z VAT w wersji na trzy stanowiska.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.