r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy plugin Windows Media dla Firefoksa

Strona główna Aktualności

Microsoft na oficjalnym blogu Windows Vista przyznaje, że zaniedbał użytkowników Firefoksa jeśli chodzi o możliwość oglądania zawartości multimedialnej w formacie Windows Media. Jak pisze Nick White, teraz po wydaniu Visty programiści z Redmond mają więcej czasu i postanowili ten stan rzeczy zmienić. Efektem ich pracy jest nowy plugin do przeglądarki spod znaku liska, który - jak twierdzi Microsoft oraz sami użytkownicy w komentarzach - nareszcie działa jak powinien.

Plugin można pobrać z technetowej witryny Port25, ale Microsoft informuje, że Firefox pobierze go automatycznie gdy tylko napotka osadzony obiekt ActiveX z zawartością Windows Media. Ze znanych problemów można na razie wymienić jedynie fakt, że instalator nie działa prawidłowo na 64-bitowych systemach Windows (choć jeden z użytkowników w komentarzach na blogu opisuje sposób na ominięcie tej przeszkody).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.