r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy sezon House of Cards trafił jednak do polskiego Netflixa!

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Czy wiosna nachodzi także dla Netfliksa? Po styczniowym starcie usługi w Polsce, jednym z najczęściej wymienianych mankamentów były bardzo popularne produkcje, które co prawda nie były wówczas pierwszej świeżości, ale i tak nie trafiły do klientów Netlfiksa w Polsce. To właśnie się zaczyna się zmieniać.

Dziś nastąpiła premiera nowego, czwartego już sezonu świetnego serialu House Of Cards produkcji Netfliksa, której usługa po części zawdzięcza swój sukces. Netflix także w tym przypadku powtórzył swoją strategię polegającą na publikowaniu całego sezonu jednego dnia. Najważniejsze jednak, że oglądać kolejne intrygi Franka Underwooda mogą już także użytkownicy z Polski. Ponadto otrzymali oni w końcu dostęp do wcześniejszych sezonów.

r   e   k   l   a   m   a

Niestety na razie House Of Cards jest dostępne tylko w wersji anglojęzycznej i niemieckojęzycznej wersji, zarówno w z lektorem, jak i napisami. Widać jednak, że Netflix postanowił przedsięwziąć kroki by uciszyć liczne głosy krytyki i pracuje nad zapewnieniem także w krajach, gdzie usługa została uruchomiona niedawno, coraz większej liczby materiałów.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.