Nowy sklep w vortalu dobreprogramy

Strona główna Aktualności

O autorze

Mamy przyjemność poinformować, że od dzisiaj rozpoczęliśmy współpracę z Centrum Rejestracji Oprogramowania Piotra Skulskiego, które zajmie się sprzedażą programów prezentowanych w vortalu.

Od maja ubiegłego roku współpracowaliśmy z warszawskim sklepem CH Studio, dzięki któremu Czytelnicy mieli możliwość zamawiania niektórych programów opisywanych w serwisie. Mamy nadzieję, że współpraca była owocna także z Waszego punktu widzenia, a możliwość zamawiania programów zwiększyła atrakcyjność serwisu. Obecnie nasze drogi ze sklepem CH Studio się rozchodzą, głównie w związku z inną strategią naszego dotychczasowego partnera. Naszym celem jest zapewnienie jak najszerszego wyboru aplikacji, nie tylko tych w pełni komercyjnych ale także tych bardziej dostępnych cenowo, rozpowszechnianych na zasadach licencji shareware. Za dotychczasową współpracę kolegom z zespołu CH Studio serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że nadal będą się dynamicznie rozwijać.

Obrany kierunek rozwoju vortalu dobreprogramy, który ma w szczególności na celu promowanie polskich autorów, zaoowocował współpracą z nowym partnerem strategicznym - Centrum Rejestracji Oprogramowania Piotra Skulskiego. Współpraca z CRO ma na celu zapewnienie bardzo szerokiej oferty oprogramowania na każdą kieszeń. W ramach współpracy oferta CRO ma zostać poszerzana o produkty opisywane w vortalu, zamierzamy również aktywnie promować polskich autorów i ich produkty. Mamy nadzieję, że tym samym, wspólnie z CRO dołożymy choćby małą cegiełkę w procesie budowania konkurencyjności polskich firm tworzących oprogramowanie na naszym rodzimym rynku. Warto dodać, że CRO jest bezdyskusyjnym liderem w zakresie sprzedaży oprogramowania shareware w Polsce. Warte pokreślenia jest także, że CRO, znane od wielu lat ze sprzedaży tego typu oprogramowania, w związku ze współpracą podjętą z naszym serwisem znacznie rozszerzy także swoją ofertę oprogramowania "pudełkowego".

Niewątpliwym atutem CRO jest wieloletnia tradycja, doświadczenie, wiarygodność i profesjonalizm. Jesteśmy przekonani, że dzięki tym atrybutom polscy autorzy zyskają partnera dzięki, któremu będzie możliwa dystrybucja ich aplikacji, a Czytelnicy możliwość dokonywania wielu satysfakcjonujących transakcji, czego szczerze życzymy :-)

© dobreprogramy
s