reklama

Nowy smartfon HTC przypomina iPhone’a 6

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardziej ceni wygląd niż wydajność. Fan gadżetów, smukłych laptopów, zgrabnych smartfonów i motoryzacji, zwłaszcza tej niemieckiej.

Już za kilka dni, dokładnie 29 września HTC zaprezentuje swój kolejny smartfon, który podobnie jak poprzednie modele ma pomóc firmie w poprawie obecnej, niezbyt dobrej sytuacji. Tajwańczycy pokażą nam HTC One A9, którego rendery wyciekły właśnie do sieci.

Za przeciek odpowiada @evleaks, a więc jedno z najwiarygodniejszych źródeł. Zdjęcie przedstawia model One A9 w sześciu różnych wersjach kolorystycznych. W sieci pojawiły się już pierwsze opnie, większość osób zgodnie twierdzi, że nowy smartfon HTC przypomina iPhone’a 6.

HTC One A9 ma mieć 5-calowy wyświetlacz Full HD. We wnętrzu tego urządzenia ma znaleźć się Snapdragon 617, 2 GB RAM i 16 GB na dane użytkownika. Frontowa kamera ma mieć 4 MP i oferować technologię UltraPixel, a główna to już 13 MP. One A9 to także gniazdo na kartę microSD, skaner linii papilarnych i akumulator o pojemności 2150 mAh. Całość będzie zamknięta w metalowej obudowie i będzie działała pod kontrolą Androida.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama