r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy sposób tworzenia sterowników dla Linuksa

Strona główna Aktualności

Novell udostępnił mechanizm opracowywania programów obsługi (tzw. sterowników) urządzeń i aplikacji dla systemu Linux, pozwalając w ten sposób unikać problemów związanych ze zgodnością sterowników z jądrem systemu. Dzięki otwartej dla partnerów procedurze opracowywania i aktualizowania sterowników użytkownicy będą mogli otrzymywać sterowniki niezależnie od publikowanych przez Novella aktualizacji jądra, a ponadto producenci znacznie przyspieszą ich opracowywanie. Producenci sprzętu i oprogramowania będą teraz mogli dostarczać użytkownikom sterowniki linuksowe do swoich produktów w sposób praktycznie natychmiastowy i w pełni zintegrowany z pomocą techniczną Novella dla systemu SUSE Linux Enterprise.

Mechanizm opracowywania sterowników do Linuksa wejdzie w skład platformy SUSE Linux Enterprise 10, która ma zostać wprowadzona na rynek tego lata. Jest już również dostępny w systemie SUSE Linux Enterprise Server 9 wyposażonym w Service Pack 3.

Więcej informacji i szczegółów technicznych związanych z nowym procesem opracowywania sterowników znajduje się
na stronie firmy Novell.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.