r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy teledysk Iron Maiden to porywająca podróż przez historię gier komputerowych

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Iron Maiden to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych heavy metalowych zespołów w historii. Od kilku dekad Brytyjczycy trwają na rockowej scenie w zasadzie nie obniżając lotów. Wkrótce pojawi się kolejny, piętnasty już, album zespołu, zatytułowany The Book Of Souls. Z tej okazji opublikowano właśnie nowy teledysk, który stanowi nie lada gratkę dla miłośników gier komputerowych, także tych retro.

Teledysk rozpoczyna się sceną, w której Eddie (wieloletnia „maskotka” zespołu) rozpoczyna grę na automacie. Ten wciąga go i przenosi do klasycznej 8-bitowej platformówki. Po pokonaniu przeciwnika Eddie zdobywa serce, co przenosi go do kolejnych etapów w rozwoju gier: odwiedzi na przykład stylizowaną na Mortal Kombat bijatykę (gdzie zetrze się, a jakże, z Szatanem), przypominającą graficznie Obliviona grę hack 'n' slash, czy w końcu współczesną strzelankę FPS. Całość jest zrealizowana w miłej dla oka, dynamicznej i efektownej formie. Najnowsza płyta Iron Maiden ukaże się 4 września.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.