Nowy tryb walki w League of Legends już 20 lutego

Strona główna Aktualności

O autorze

Riot Games, studio tworzące najpopularniejsze MOBA na świecie, najwyraźniej stara się jak może zachować popularność swojej gry. Już dwudziestego lutego pojawi się patch, który wprowadzi do gry nowy tryb.

Dotychczas gracze mogli w League of Legends toczyć walki 5 na 5. Twórcy zapowiadają, że nowy tryb gry doda szóstego gracza po każdej ze stron konfliktu na Summoner’s Rift, będącego najstarszym i najbardziej szanowanym Polem Sprawiedliwości w grze. Te same zasady, ta sama mapa, więcej bohaterów chwali się studio.

Gracze będą musieli znaleźć nowe meta, czyli zwyczajowe schematy roli, które odgrywa każdy z graczy w drużynie, by doprowadzić do zwycięstwa. Bez nowej taktyki ani rusz, strategia grania w sześcioosobowym zespole wygląda zupełnie inaczej. Póki co twórcy zachęcają do eksperymentowania z nowymi kompozycjami drużynowymi.

Za kilka dni przekonamy się, jak nowy tryb sprawuje się wśród graczy i czy zyska on dużą popularność. Obserwując dyskusję w komentarzach, można zauważyć, że społeczność liczyła na uruchomienie trybu na nowej mapie oraz sugestie, że obecna była dobra do walk 4 na 4. Może warto by było, by twórcy przemyśleli tę kwestię.

© dobreprogramy

Komentarze