reklama

Nowy wymiar bezpieczeństwa - konferencje F-Secure i D-Link

Strona główna Aktualności

O autorze

Od 27 lutego do 20 marca w największych miastach Polski odbywać się będą konferencje Nowy wymiar bezpieczeństwa organizowane przez firmy F-Secure i D-Link.

Pierwsza część każdego spotkania (od 10:00 do 11:30) przeznaczona będzie dla partnerów handlowych obu firm. Od godziny 12:00 rozpoczną się sesje dla wszystkich zainteresowanych. Uczestnicy dowiedzą sie m.in. jak kompleksowo zabezpieczyć sieć firmową oraz komputery domowe przed nowymi rodzajami zagrożeń. Dodatkowo eksperci z D-Link przedstawią nowe trendy na rynku przełączników, a także zaawansowane rozwiązania do ochrony wewnętrznej i zewnętrznej sieci.

Wśród poruszanych tematów pojawią się mechanizmy zabezpieczeń i optymalizacji sieci LAN, nowe rozwiązania w komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi Draft 802.11n, bezpieczne firmowe dane - nowe wersje 7me produktów korporacyjnych, a także F-Secure i Windows Vista oraz nowości w F-Secure Internet Security 2007 i F-Secure Messaging Security Gateway. Po wszystkich sesjach przewidziany jest lunch, a po nim pokaz filmu - niespodzianki.

Spotkania będą odbywać się od 27.02 do 20.03 kolejno w Szczecinie, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie. Udział w spotkaniach jest bezpłatny jednak, jak zastrzegają organizatorzy, liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.nowywymiar.com.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii