Nowy zespół zarządzający CA w naszym regionie

Strona główna Aktualności

O autorze

CA ogłosiło skład nowo powołanego kierownictwa firmy na Europę Środkową i Wschodnią (CEE) oraz Bliski Wschód i Afrykę (MEA). Kadra prowadzona będzie przez weterana branży, wiceprezesa i dyrektora zarządzającego Gilberta Lacroix, poprzednio kierującego CA w Krajach Arabskich i Pakistanie. Nadzór nad naszym regionem będzie pełnił Tanguy De La Horie, który przeszedł do CA z Intela i pełnić będzie funkcję wiceprezesa ds. sprzedaży na Europę Środkową i Wschodnią (CEE).

Powołanie nowego zespołu jest częścią procesu restrukturyzacji zarządzania firmą w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA).

Założona w 1976 roku firma CA, jest jednym z największych na świecie producentów oprogramowania wspomagającego zarządzanie środowiskami informatycznymi. Dostarcza oprogramowanie i usługi z zakresu bezpieczeństwa, pamięci masowych, zarządzania cyklem życia aplikacji i serwisem. W Polsce jest znana głównie z oprogramowania antywirusowego eTrust AntiVirus i archiwizującego BrightStor ARCserve Backup, a także z ubiegłorocznego przejęcia producenta zapory sieciowej Tiny Personall Firewall. Firma zatrudnia w Polsce ponad 20 osób.

© dobreprogramy
s