r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy zwiastun GTA V — Grand Theft Auto Online

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Firma Rockstar nie tylko fabułę Grand Theft Auto V czyni dużo bardziej skomplikowaną, dzieląc historię na trzy postacie, ale również znacznie rozbudowała zabawę online. 1 października, czyli kilka tygodni po premierze gry, uruchomione zostanie Grand Theft Auto Online — opcja rozbijania się po rozległym otwartym świecie równocześnie w 16 osób. Nie tylko powalczymy ze sobą, lecz wspólnie wykonamy także wiele misji, ale przede wszystkim poczujemy swobodę większą, niż słodka wolność z Red Dead Redemption. Przy tym pojawią się nowe wątki i postacie kluczowe dla sieciowej fabuły.

Mało tego. Twórcy zapowiadają, że z czasem porcja online tytułu będzie wzbogacana o nowe elementy tak od nich, jak również pochodzące od społeczności fanów. Własnego bohatera oczywiście stworzymy pod siebie, dobierając mu chociażby fryzurę, ubiór, lakierując niemal dowolnie własne auta, kupując domy, a z czasem poprawiając też statystyki oraz stan konta, plus oczywiście trzeba będzie pracować na szacunek w gangsterskim świecie. Jeśli ktoś marzył o GTA jako MMO to będzie miał tego namiastkę.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.