r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy zwiastun Killzone: Shadow Fall ma zachęcić do kupna dodatków

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Opublikowano nowy zwiastun do gry Killzone: Shadow Fall, szykowanej na PS4, który przedstawia rozgrywkę dla wieloosobową. Materiał trzeba przyznać prezentuje się interesująco, a przy tej okazji dodatkowo przedstawiono nam ofertę zakupu tak zwanego Season Pass, a więc wcześniejszego nabycia zbioru nadchodzących rozszerzeń. Jeśli jesteśmy w stanie wydać kilkadziesiąt złotych więcej, można będzie je zaklepać.

Wydając na paczkę niecałe 20 euro otrzymamy cztery ciekawe dodatki, na które składają się nowy tryb współpracy, gdzie z trzema kolegami będziemy mierzyć się z kolejnymi falami przeciwników, trzy zestawy aren dla niego, dwa rozszerzenia do trybu multiplayer (tu szczegółów brak, ale deweloperzy obiecują wielką niespodziankę) plus skórka dla drona i dodatkowa animacja postaci — jeśli szybko zdecydujemy się na Season Pass.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.