Nowy zwiastun Mafii III dostępny. Znamy już datę premiery

Strona główna Aktualności

O autorze

Dostępny jest już nowy filmowy zwiastun nadchodzącej trzeciej odsłony serii Mafia. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, akcja gry zostanie osadzona pod koniec lat 60. w stylizowanym na Nowy Orlean mieście New Bordeaux. Mimo że filmowi nie można odmówić efektowności, to najważniejszą informacją jaką przynosi jest data premiery Mafii III. Gra ujrzy światło dziennie 7 października.

Zwiastun rzuca także nieco światła na samą fabułę. Można się między innymi spodziewać, że w wojnę gangów toczącą się na ulicach New Bordeaux zaangażowane będą południowoamerykańskie kartele. Widzimy tam także scenę, kiedy główny bohater, Lincoln Clay, jest poważnie ranny i przechodzi leczenie. Można zatem zakładać, że twórcy gry zdecydują się na podobny zabieg, jak w przypadku drugiej części odsłony, kiedy czas nieobecności bohatera w głównym nurcie wydarzeń, miał wpływ na to, jak prezentował się świat gry.

Oczywiście nie zabraknie także licznych pościgów, co biorąc pod uwagę to, jakie samochody produkowali Amerykanie, pod koniec lat 60., dodaje grze dodatkowych walorów. Na podstawie filmu można także odnieść wrażenie, że najnowsza odsłona Mafii będzie brutalniejsza niż poprzednie. Przekonamy się jednak o tym dopiero 7 października.

© dobreprogramy