r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Numloop 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Gry

Numloop to idealny przykład na to, że z podstawowych działań matematycznych można zrobić bardzo miodną grę. Cała zabawa polega jedynie na dodawaniu, jednak to wystarczy by wciągnąć na długie godziny.

Rozgrywa odbywa się online, tak więc do gry niezbędne jest połączenie internetowe. Dzięki temu możemy uczciwie rywalizować z innymi graczami. Numloop z każdą misją przygotowuje dla nas zbiór cyfr i liczb jakie musimy uzyskać łącząc prezentowane na planszy cyfry. Im więcej ich użyjemy aby otrzymać wyniki, tym więcej punktów uzyskamy. Przykładowo 20 to 10 + 10, ale także 10+3+2+4+1.

r   e   k   l   a   m   a

Ogranicza nas oczywiście czas. Im lepszy wynik uzyskamy tym, wyższe miejsce w rankingu nam przypadnie. To właśnie rywalizacja z żywym przeciwnikiem mobilizuje najbardziej. Dodatkowo krótkie tury (niecałe 2 minuty) sprawiają, że gra jest dobrą propozycją i na krótkie pojedynki, jak i dłuższe posiedzenia. Dostępna jest za darmo, posiada możliwość integracji z kontem Facebook.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.