Nuzzel News 3.1.2

Strona główna Android Wiadomości Aktualności
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nuzzel News to czytnik wiadomości, bazujący na informacjach z konta na Facebooku oraz na Twitterze. Aplikacja wybiera ze strumienia informacji najnowsze wiadomości oraz publicystykę, podając je użytkownikowi w przejrzystej formie.

Po zainstalowaniu Nuzzel News na smartfonie, łączymy z nią konto na Facebooku i na Twitterze. Później program wybiera treści informacyjne oraz publicystyczne w formie bloków, między którymi można się przełączać jednym ruchem palca.

W głównym strumieniu otrzymujemy zajawki informacji, a po dotknięciu przenosimy się na stronę internetową, gdzie dany tekst się ukazał. Nuzzel News treści wyświetla we wbudowanej przeglądarce internetowej. Znalezione teksty możemy wygodnie podawać dalej, bo aplikacja korzysta z wbudowanego w Androida mechanizmu udostępniania treści. Program uczy się też preferencji użytkownika, podsuwając mu propozycje tematów oraz wiadomości do odkrycia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Najlepsze aplikacje na Androida z 2015 roku – nie tylko te najsłynniejsze

28
31.12.2015  •  Łukasz Maślanka

Aplikacji na urządzenia z Androidem jest dziś więcej, niż na jakąkolwiek inną platformę. W sklepie Google Play można spędzić godziny, szukając coraz to nowych programów. W 2015 r. w świecie Androida pojawiło się sporo perełek, na które warto zwrócić uwagę. Oto nasz wybór najciekawszych aplikacji na Androida, wydanych w kończącym się właśnie roku. Szukając programów na Androida wydanych w dobiegającym końca 2015 r., przyjęliśmy dwa kryteria wyboru. Po pierwsze, polecimy Wam kilka aplikacji z grona tych najbardziej znanych, pobieranych miliony razy przez użytkowników z całego świata. Po drugie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy