NxFilter NxFilter 4.3.8.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NxFilter to bezpłatne narzędzie do monitorowania ruchu sieciowego i blokowania dostępu do wybranych stron internetowych, które wykorzystuje filtrowanie DNS.

Program jest bardzo przyjazny także mniej doświadczonym użytkownikom, gdyż nie wymaga korzystania z wiersza poleceń (choć ten jest również dostępny), lecz pozwala na skonfigurowanie opcji przy wykorzystaniu prostego w obsłudze interfejsu dostępnego za pośrednictwem przeglądarki stron internetowych. Chcąc uzyskać dostęp do wybranego serwera DNS musimy wybrać odpowiedni protokół TCP/IP.

NxFilter wykorzystuje dwa diagramy kołowe, które przedstawiają szczegółowe informacje o ruchu sieciowym i użytkownikach (w formie adresów IP) próbujących odwiedzić dane strony internetowe. Dane te można także wygenerować na wykresach.

Za pomocą NxFilter można zarządzać dostępem do domen i witryn sieciowych, kontrolować wydajność sieci (zwiększanie lub zmniejszanie przepustowości wybranym użytkownikom), blokować wybrane domeny i tworzyć tzw. białe listy domen, chronić sieć przed phishingiem i innymi zagrożeniami oraz wygenerować dzienny raport aktywności danego użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!