r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

O polskim oddziale Symantec i stanie światowego bezpieczeństwa

Strona główna Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z konferencji Symantec.Future, która odbyła się pod koniec kwietnia w Warszawie. Była to właściwie pierwsza konferencja, podczas której wszystkie działy firmy w Polsce spotkały się w jednym miejscu by nie tylko zaprezentować swoje rozwiązania, ale przede wszystkim pokazać, czym konkretnie oddział w Warszawie się zajmuje.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Spotkanie było otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Nasza redakcja pojawiła się na miejscu z kamerą, by porozmawiać z ludźmi odpowiedzialnymi za rozwój polskiego oddziału firmy Symantec. Pytaliśmy o historię, o bieżące projekty, a także o szczegóły raportu na temat stanu bezpieczeństwa na świecie, jaki Symantec publikuje co roku — publikacja raportu za ubiegły rok akurat zbiegła się z terminem konferencji. Polska niestety nadal wypada wysoko w niechlubnych rankingach źródeł spamu i ataków. Po więcej szczegółów zapraszamy do materiału wideo.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.