r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

OBD Car Doctor

Strona główna Android Podróże i transport Diagnostyka samochodowa (OBD)

OBD Car Doctor to aplikacja do odczytywania danych diagnostycznych, dostarczanych przez moduł podłączany do gniazda OBD II (na przykład ELM 327) przez WiFi lub Bluetooth.

Galeria programu

OBD Car Doctor po podłączeniu do adaptera w czasie rzeczywistym może pokazywać na zegarach lub wykresach parametry pracy silnika. Na ekranie z widżetami można umieścić informacje o prędkości jazdy, obrotach silnika, ciśnieniu, temperaturze płynu chłodzącego, wskazania sond lambda i wielu innych czujników, w które wyposażone są nowoczesne samochody. Zegary i wykresy można dowolnie konfigurować, dobierając opisy, barwy i zakres.

Dane diagnostyczne są połączone ze wskazaniami GPS-u urządzenia i na tej podstawie pełna wersja aplikacji może ocenić ekonomię jazdy. Zaawansowani użytkownicy mogą skorzystać z wbudowanej konsoli i ręcznie wpisywać i odczytywać kody. Pełna wersja aplikacji pozwala także prowadzić dziennik wydatków na samochód.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.