OGL Mahjong 1.1.0 Full

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gra w Polsce znana jako madżong od dawna umilać może wolne chwile fanom PC za sprawą darmowych projektów, które przenoszą układankę ze specjalnych kamieni na ekrany monitorów. Jednym z najlepszych dzieł tego typu jest niewątpliwie bezpłatny OGL Mahjong. Tytuł może pochwalić się całkiem nowoczesną stroną graficzną, a także niezłym udźwiękowieniem, włącznie z wpadającymi w ucho utworami granymi w tle.

3 tryby gry i wiele układów kamieni

Atutami tej propozycji, poza wyśmienitą oprawą audiowizualną, są trzy różne tryby zabawy, jak też mnogość układów kamieni, czyli sposobów, na jakie rozmieszczane są one w różne fantazyjne kształty. Podstawowym celem gry jest pozbycie się wszystkich elementów widocznych na ekranie poprzez wskazywanie par kamieni z identycznymi oznaczeniami. Usunąć da się jednak tylko te na obrzeżach, a nie te pomiędzy innymi.

Zapisywanie stanu gry i cofanie ruchów

Rozgrywkę da się w dowolnym momencie przerwać, bo pomyślano o zapisywaniu stanu gry. Jest również przydatna opcja cofania ruchu, wsparta dodatkowo możliwością przetasowania pozostałych na ekranie kamieni. Mamy do czynienia z produkcją 3D, a więc widok można dowolnie obracać czy przybliżać. Warto podkreślić, że wraz z OGL Mahjongiem dostajemy i proste edytory wyglądu kamieni oraz rozłożenia ich na macie.

Kluczowe cechy gry:

  • popularna układanka na PC dostępna za darmo
  • wyśmienita oprawa audiowizualna
  • 3 różne tryby gry i wiele układów kamieni
  • opcja zapisu i cofania ruchu

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!