OKAY CRM 2.0

Strona główna Windows Firma Zarządzanie relacjami z klientami CRM
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

OKAY CRM to jeden z najpopularniejszych polskich programów do zarządzania relacjami z klientami, charakteryzujący się przede wszystkim łatwą obsługą.

Umożliwia m.in. stworzenie kompletnej bazy wiedzy o klientach, automatyzację czynności związanych z komunikacją z klientami (korespondencja seryjna, e-mailingi), kontrolę zadań oraz raportowanie, co w efekcie prowadzi do oszczędności czasu pracowników działów odpowiedzialnych za obsługę klientów (handlowych, marketingu itp.), zwiększenia wydajności pracowników, a także poprawy zadowolenia klientów z poziomu obsługi.

OKAY CRM umożliwia współpracę z aplikacjami pakietu Microsoft Office (Outlook, Excel), a także wymianę danych z najpopularniejszymi systemami finansowo-księgowymi (CDN OPT!MA, WF-Mag, HermesSQL).

Uwaga!

  1. Po zainstalowaniu i uruchomieniu programu, wymagane jest podanie hasła, które brzmi: okay.
  2. Wersja testowa zawiera pełną funkcjonalność, ale umożliwia pracę z maksymalnie 50 kontrahentami.
  3. W celu wykorzystania funkcji import/export z Excel producent zaleca posiadanie pakietu Microsoft Office w wersji 2000 lub nowszej.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Intuicyjny, funkcjonalny, możliwość przystosowani, bardzo dobra cena,
Interface
ocena użytkownika
11.10.2013 11:03 • Recenzja do wersji 2.0

Naprawdę polecam ten program CRM - jest funkcjonalny i prosty w obsłudze. Używają go handlowcy w terenie. Dla nas dużą zaletą jest możliwość pracowania w sieci bez dostępu do internetu (synchronizacja danych). Często jesteśmy w lesie z racji naszej branż - maszyny do obróbki drewna). Podobno można też pracować na wielu stanowiskach jednocześnie. Polecam