reklama

OLX.pl 1.0.1.16

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

OLX.pl (dawniej znane jako Tablica.pl) to oficjalna aplikacja popularnego serwisu do zamieszczania ogłoszeń lokalnych. Przydatna zwłaszcza gdy chcemy coś sprzedać, kupić, wymienić w najbliższej okolicy.

OLX.pl w całości dopasowano do stylistyki modern. Tło aplikacji zależy od zastosowanego w systemie schematu kolorów. Ekran główny, dzieli się na 5 zakładek. Centralna to wyszukiwarka wraz z kategoriami. Obok niej znajdziemy także: obserwowane wyszukiwania, ogłoszeni, dodawanie nowego ogłoszenia, oraz Mój OLX (dostęp do konta). Ikona na dolnej belce zmienia się razem z tematem zakładki. U dołu ukryto także opcje, dotyczą notyfikacji, a także dostępu do GPS.

Całość prezentuje się lekko ascetycznie, a do tego schludnie. Dobry efekt psują wybrane grafiki w niskiej rozdzielczości. Najważniejszą zaletą OLX.pl jest przeniesienie wszystkich kluczowych opcji serwisu do aplikacji mobilnej. Całość dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
msnet   23 #1 08.12.2014 17:20

Użyteczna aplikacja, jeśli chcemy coś sprzedać lub kupić. Czasem można znaleźć tu ciekawsze oferty niż na przykład w serwisie Allegro.

reklama