O&O BlueCon 14.0 Build 3063

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

O&O BlueCon to program skierowany do firm, który przede wszystkim pozwala odzyskać cenne dane w momencie, gdy komputer lub serwer przestały działać. Stanowi to bardzo istotną alternatywę dla konieczności instalowania całego systemu operacyjnego od nowa, co wiążę się oczywiście z utratą wszystkich plików zapisanych na dyskach twardych.

Lista funkcjonalności, które są dostępne dla administratora korzystającego z O&O BlueCon, jest naprawdę długa. Bazujące na Windows PE narzędzie umożliwia nie tylko naprawę systemu operacyjnego, ale także oferuje możliwość tworzenia kopii zapasowych, wyszukiwania rozmaitych błędów (także w rejestrze), korygowania wykrytych usterek, partycjonowanie dysków twardych, przywracania danych i resetowania zapisanych haseł. Wszystko to sprawia, że opisywany program w kryzysowych sytuacjach może okazać się ostatnią deską ratunku dla naszego przedsiębiorstwa.

O&O BlueCon likwiduje także ewentualne ryzyko nadpisania danych w trakcie pracy nad naprawą systemu operacyjnego. Za pomocą tego narzędzia wszystkie programy są uruchamiane bezpośrednio z nośnika startowego, którym może być zarówno płyta DVD lub CD, jak i pamięć komunikująca się z pecetem za pośrednictwem złącza USB. Dodatkowo integracja wszystkich komponentów oferowanych przez program oszczędza czas użytkownika, który nie musi gromadzić odpowiednich aplikacji, by wykonać swoją pracę.

W razie potrzeby istnieje również funkcję usuwania danych przy użyciu łatwego w obsłudze kreatora. Można zarówno zlikwidować określone pliki lub też całą zawartość określonego dysku twardego z gwarancją, że dane nigdy nie będą mogły zostać odzyskane. Pięć różnych metod usuwania pozwala na skorzystanie z możliwości nawet 35-krotnego nadpisywania plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!