O&O DiskRecovery 11.0.17

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

O&O DiskRecovery zajmuje się wyszukiwaniem plików, które zostały przypadkowo usunięte bądź utracone z powodu awarii lub błędu danego oprogramowania.

W przypadku korzystania z domyślnych narzędzi systemu operacyjnego Windows po usunięciu plików z dysku twardego i kosza bezpowrotnie tracimy do nich dostęp. Sporadycznie może jednak dojść do sytuacji, w której usunęliśmy ważny dokument, zdjęcia z wakacji lub jakiekolwiek inne, ważne i cenne dane – wtedy powiniśmy skorzystać z O&O DiskRecovery, który bardzo szybko i w łatwy sposób odzyska utracone pliki.

O&O DiskRecovery adresowane jest zarówno do mniej, jak i bardziej doświadczonych użytkowników. Zawiera prosty w obsłudze kreator, dzięki któremu szybko i łatwo odzyskamy pliki (przed wykonaniem operacji odzyskiwania możemy podejrzeć pliki, które zamierzamy przywrócić). Narzędzie obsługuje ponad 350 różnorodnych formatów plików i nie posiada ograniczeń w zakresie przywracania plików – możemy odzyskać dowolną ilość danych.

Warto dodać, że O&O DiskRecovery wspiera każdy model dysku twardego kompatybilny z systemem Windows. Z programu można zrobić użytek również po utraceniu danych zapisanych na dysku wymiennym, pamięci USB czy karcie pamięci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Grandalf   7 #2 12.01.2018 04:51

O&O DiskRecovery 11 Professional Edition for Free

https://www.oo-software.com/en/special/kdk987

juta   19 #1 23.08.2016 17:44

Szkoda jedynie że nie jest po polsku. No i ta licencja...