O&O MediaRecovery O&O MediaRecovery 14.1 Build 137

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

O&O MediaRecovery to narzędzie przeznaczone do odzyskiwania utraconych plików multimedialnych (takich jak filmy, zdjęcia, pliki muzyczne) z wszelkich nośników danych (dyski twarde, zewnętrzne magazyny danych, pendrive'y itp.). Z jego pomocą możliwe jest przywrócenie przypadkowo skasowanych plików albo odzyskanie cennych zdjęć utraconych w wyniku formatowania dysku twardego.

Obsługa programu sprowadza się do podążania za kolejnymi krokami kreatora, podczas których wybieramy nośnik, z którego chcemy odzyskać dane, a następnie zapoznajemy się z wynikami pracy programu. W kolejnym kroku możemy wybrać pliki do odzyskania i wskazać nośnik do ich zapisu (który powinien być inny od tego, z którego próbujemy przywrócić dane).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni i nie daje możliwości odzyskania utraconych plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!