O&O RegEditor O&O RegEditor 12.0.2172

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

O&O RegEditor to zaawansowana i darmowa aplikacja przeznaczona głównie dla administratorów i bardziej zaawansowanych użytkowników, która pozwala na edycję rejestru systemu Windows. W przeciwieństwie do wbudowanych w system opcji, użytkowanie O&O RegEditor jest prostsze, szybsze i bardziej przejrzyste.

Program nie wymaga instalacji, wystarczy ściągnąć go na dysk i można rozpocząć pracę. Poza standardowymi opcjami przeszukiwania rejestru i modyfikowania poszczególnych kluczy i wartości, program pozwala także na dodawanie wybranych wpisów do listy ulubionych, co pozwala w przyszłości na szybsze dostanie się do szczególnie często modyfikowanych elementów rejestru. Aplikacja pozwala także na tworzenie kopii całych "gałęzi" oraz posiada wbudowane funkcje importu i eksportu do plików XML.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!