r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

O&O SafeErase 11.5.213

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

O&O SafeErase to aplikacja przeznaczona do zaawansowanego i trwałego usuwania plików z dysków twardych, dzięki której możemy całkowicie wyczyścić nośniki danych z wrażliwych informacji, takich jak zachowane hasła w przeglądarkach, poufne dokumenty czy prywatne zdjęcia.

Galeria programu

Program umożliwia usuwanie danych na kilka sposobów, aby mieć pewność, że kasowane pliki nie będą do odzyskania nawet przez profesjonalne firmy. Poza możliwością usuwania typowych plików, O&O SafeErase pozwala także na czyszczenie śladów naszej aktywności w Internecie poprzez kasowanie danych z historii przeglądania, ciasteczek i wszelkich plików tymczasowych gromadzonych na komputerze podczas przeglądania stron WWW. Obsługiwane są wszystkie najpopularniejsze przeglądarki Firefox, Chrome, Opera oraz Internet Explorer.

Uwaga!

  • Aplikacja w wersji testowej (trial) pozwala na użytkowanie przez 30 dni. W tym czasie niedostępne są funkcje usuwające pozostałości skasowanych dawniej plików oraz "kasacji" całych dysków.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #3 22.05.2016 23:11

Safe Erase 6 pełna darmowa wersja. https://www.oo-software.com/de/special/spt286

  #2 08.12.2015 21:56

ccleaner
opcje-ustawienia-bezpieczne usuwanie pliku (wolniejsze).
W rozwijce wybierasz ilość przebiegów

  #1 06.12.2015 22:48

czy istnieje jakas aplikacja tego typu ktora standardowo przyciskiem usun wybieranym z menu, robila to samo co ten program czyli nadpisywala automatycznie usuniety plik zerami.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.