r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

OO2GD 3.0 dla LibreOffice

Strona główna Windows Biuro Inne programy biurowe

OpenOffice.org2GoogleDocs to rozszerzenie, które pozwala pracować w programach LibreOffice i OpenOffice z dokumentami zapisanymi na zdalnych serwerach. Przede wszystkim mowa o Dysku Google, ale można łączyć się także z serwerami Zoho, FTP, SSH i WebDAV.

Z dodatkiem można przeglądać dokumenty ODT, SXW, DOC, RTF, OD, XLS, CSV, PPT, PPS i wielu innych, które odczytuje LibreOffice i OpenOffice. Edycja jest możliwa po konwersji do formatów LibreOffice'a. Choć dodatek nie jest już rozwijany, działa z nową wersją pakietu. Uruchomić go można z menu „Plik” opcją „zapisz na serwerze zdalnym”.

r   e   k   l   a   m   a

Rozszerzenie zachowuje hasła do zdalnych miejsc w „portfelu” zabezpieczonym hasłem głównym.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Najlepsze dodatki do LibreOffice, nie tylko dla studenta (2016)

54
OPROGRAMOWANIE 21.09.2016 | Anna Rymsza

OpenOffice i LibreOffice królują wśród bezpłatnych pakietów biurowych. Choć są często krytykowane, liczby nie kłamią – to najczęściej pobierane pakiety biurowe w naszej bazie programów. Ponieważ zbliża się rozpoczęcie kolejnego roku akademickiego, przygotowałam zestawienie dodatków do tych pakietów. Myślałam głównie o studentach kierunków technicznych, ale znajdzie się tu też coś dla uczniów i zwykłych użytkowników. Przegląd przygotowałam korzystając z LibreOfficea, ale dodatki są uniwersalne i większość z nich będzie działać także z Apache OpenOffice. Jak instalować rozszerzenia? Przede…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.